Garancia kvality

Slevový portál vznikl 08. března 2011 a za dobu svého působení spolupracoval již s více než 3 000 obchodními partnery a obsloužil více než 200 000 zákazníků.

Spolupracuje s prověřenými partnery a po celou dobu spolupráce aktivně dohlížíme, aby i naši partneři dodržovali veškeré obchodní podmínky a standardy. Pokud se přes naši snahu vyskytne problém, ať už s našimi službami, nebo s naším partnerem, situaci hned řešíme s cílem ochránit Vás, naše zákazníky.

V případě nejmenšího problému, nás prosím kontaktujte na helpdesk@moreslev.cz nebo telefonicky na +420 733 571 732 a Vaší reklamaci se budeme ihned plně věnovat a dořešíme ji ke spokojenosti všech zúčastněných stran.

Současně je pro nás důležitý i Váš názor a zkušenosti. Z tohoto důvodu zjišťujeme Vaši spokojenost s našimi službami a nabídkami našich partnerů.

Vždy se potěšíme samozřejmě i informací o tom, co se Vám líbí, co je dobré a co byste přivítali. Svou zkušenost můžete vyjádřit například v hodnocení dané slevy, případně hodnocením, či komentářem v dané slevě.

Celkem jsme 252 413 zákazníkům ušetřili již 10 625 644.86 € nákupem 363 294 kupónů , což je 42.10 € na zákazníka

Chcete dostávat nabídky na e-mail?

Pro partnery Kontakt Obch. podmínky

Získejte nové zákazníky pro svůj biznis. Poradíme Vám, jak přilákat více klientů.

Vytvořte si slevu u nás a inzerujte ihned.